Привітали Героя України, Генерального конструктора та гендиректора ДП “ДККБ “Луч” Олега Коростельова зі знищенням ворожого ракетного крейсеру “Москва”


РОСІЯ РОЗБОМБИЛА ЗАВОДИ, АЛЕ У НАС Є ЗОЛОТИЙ ФОНД – ЦЕ НАШІ ІНЖЕНЕРИ-РОЗРОБНИКИ. ПОТРІБНА ЩЕ ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ

Сергій Пашинський

З керівниками підприємств Національної Асоціації оборонної промисловості України привітали Героя України, Генерального конструктора та генерального директора ДП “ДККБ “Луч” Олега Петровича Коростельова з знищенням ракетами Р-360 ворожого флагману – ракетного крейсеру “Москва”.

КБ “Луч” – ідеолог та розробник протикорабельного ракетного комплексу “Нептун”, а 6 підприємствам Асоціації випала честь бути частиною цього комплексу. В період розробки, випробувань та серійного виробництва комплексів “Нептун” в Україні змінювалися президенти, міністри оборони та начальники Генштабу. Незмінним залишалось бажання українських військових інженерів КБ “Луч” та підприємств-субпідрядників Асоціації створити справді стратегічну зброю стримування та вивести український військово-промисловий комплекс на принципово новий рівень. Знищення “Москви” (поки що тільки крейсеру) – величезне досягнення наших конструкторів та військової індустрії.

Росія змусила нас ховатися від ракет та бомб, розбирати завали після вибухів, евакуювати виробництва та робітників. Ми знаємо точно, що українська військова техніка краще російської. Попереджаємо ворога: знищення ворожих танків, літаків та кораблів продовжиться до повної демілітаризації РФ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.