Приклади героїчної оборони Маріуполя морськими піхотинцями увійдуть в усі підручники з військового мистецтва


❗Більшість військових підручників говорять, що підрозділ, який обороняється у повному оточенні може витримати у сучасному бої не більше ніж тиждень. Однак, воїни окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського вже 45 діб героїчно стримують російську фашистську навалу.

Під постійними обстрілами вони змогли зберегти боєздатність та кожного дня дають ворогу по зубах. За останніми оцінками, морські піхотинці завдали величезних втрат російським фашистам.

Наведемо декілька прикладів, цієї героїчної боротьби, яка без перебільшення увійде в усі підручники з військового мистецтва.

За наявною інформацією понад тринадцять батальйоно-тактичних груп російських фашистів втратили боєздатність.

З міркувань безпеки ми не будемо їх називати, але обов’язково настане час і вся країна дізнається їхні імена.

Так, молодший сержант М. керує снайперською групою, яка успішно виконала бойове завдання зі знищення снайперів та групи прикриття противника. Лише за тиждень ним особисто було знищено 10 рашистів та 8 поранено.

Крім того, морський піхотинець виявляв розташування зброї та техніки противника та швидко і точно надав координати, що дозволяло вогневими засобами подавити вогонь противника та припинити обстріл позицій морських піхотинців.

А от лейтенант В. на своєму рахунку має щонайменше два знищених ворожих танки. Зокрема, морський піхотинець 06 березня 2022 року на околицях н.п. Маріуполь під час бою попри близьку відстань та небезпеку потрапити під ворожий обстріл, пострілом з РПГ-7 знищив ворожий Т-72. 29 березня 2022 року лейтенант В. під час бою у Маріуполі знищив ще один ворожий танк Т-72 разом з екіпажем, цього разу застосувавши NLАW.

Крім того, 22 березня 2022 року старший матрос Г. збив БПЛА оперативно-тактичного рівня типу «ОРЛАН».

Морські піхотинці кожного дня здійснюють подвиги, багато з них отримували поранення, та знову поверталися до бою.

Зокрема, 09 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу по батальйону морської піхоти зазнали поранення 8 військовослужбовців, ризикуючи життям та здоров’я матрос Н. на автомобілі “ХАМЕР” провів швидку евакуацію поранених на безпечну відстань. У ході виконання цього завдання морський піхотинець отримав осколкові поранення. Однак, вже через чотири дні, 13 березня 2022 року, влучним пострілом з РПГ-7В поцілив УРАЛ–4320, в результаті чого було знищено автомобіль з боєприпасами та живу силу противника.

І таких прикладів безліч. Воїни морські піхотинці продовжують знищувати окупантів, вони борються за всю країну. Ворог сконцентрував величезні сили на захоплення міста, однак завдяки мужності та силі всіх оборонців Маріуполя, плани орди й досі залишаються лише планами.

Слава Україні! #stoprussia

Джерело: ФБ сторінка ВМС ЗС України.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Приклади героїчної оборони Маріуполя морськими піхотинцями увійдуть в усі підручники з військового мистецтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *