Президентський полк отримав 5 капітально відремонтованих БРДМ-2Л1


Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало до Президентського полку 5 капітально відремонтованих броньованих розвідувальних дозорних машин з покращеними характеристиками БРДМ-2Л1.

Як повідомляє УМП з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром», в ході капітального ремонту було покращено тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, встановлено новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки.

Броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння.

БРДМ-2 (броньованa розвідувально-дозорна машина-2) – серійно виготовлялась з 1963 по 1989 рік Арзамаським машинобудівним заводом. БРДМ-2 має захищеність від куль індивідуальної стрілецької зброї та уламків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *