Посольство США привітало НБУ з отриманням міжнародної нагороди у категорії “Прозорість”


Посольство США в Україні привітало Національний банк з отриманням міжнародної нагороди від Central Banking за прозорість.

Про це диппредставництво повідомило у Twitter.

Поздоровляємо @NBUkraine з отриманням нагороди від Central Banking за прозорість! Ми вітаємо успіхи України в очищенні банківського сектору, і з незалежним керівництвом Національний банк відіграє важливу роль у цій трансформації? – йдеться в повідомленні.

Як наголосили у Central Banking Awards, із 2014 року Національний банк зіткнувся із численними проблемами – конфліктом у східних регіонах країни, зростанням інфляції, непрацюючою банківською системою. В таких умовах, центробанку було легко піддатися спокусі не оприлюднювати жодної інформації або навіть знизити прозорість інституції, проте Національний банк на чолі з Валерією Гонтаревою та Яковом Смолієм обрав інший шлях. Навпаки, Національний банк значно збільшив обсяг інформації, яку він оприлюднює, про те, як він виконує свою роботу, і наполегливо працює над тим, щоб ця інформація була доступною у зрозумілій формі і своєчасно для тих, хто її потребує, йдеться у повідомленні Central Banking Awards.

За результатами 2017 року нагороду за прозорість отримав центральний банк Ірландії, за 2016-й переможцем став центральний банк Ізраїлю, за 2015-й – національний банк Чехії, а за підсумками 2014-го – центральний банк Швеції.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *