Портнов погрожує і дає команди Зеленському


Тільки ми опублікували матеріал про наші побоювання щодо важкого психологічного стану зрадника Батьківщини Портнова Андрія внаслідок можливого сексуального насильства над ним, як отримали черговий доказ його нерозбірливої і гіперактивної поведінки в соціальних мережах.

Погрози посібника російських окупантів Портнова Андрія лунають уже на адресу не лише Генерального прокурора України Руслана Рябошапки, а й на адресу самого Зеленського.

Центр Миротворець вбачає у таких діях запроданця підривну діяльність щодо державних інституцій і стає на захист Володимира Зеленського. Зрадник України Портнов не може вказувати Володимиру, що і як йому робити і не може погрожувати натякаючи на “відомих людей, які підтримали Зеленського на виборах”, тим самим ставлячи під сумнів чесні і прозорі демократичні вибори в Україні.

Хочемо запевнити, що Центр Миротворець завжди готовий надати усі матеріали, якими володіє, скурпульозно зібрані нами впродовж діяльності Центру про відступника і продажну шкуру Портнова, котрий сого часу закликав навіть до вбивства громадян України.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Портнов погрожує і дає команди Зеленському

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *