ПОРТ «НІКА-ТЕРА» ЗА 6 МІСЯЦІВ 2018 року ЗБІЛЬШИВ ВІДРАХУВАННЯ В МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ НА 44%


ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» (входить в Group DF) за січень-червень 2018 року переказав понад 110 млн гривень податків, зборів та інших платежів до бюджетів різних рівнів і, таким чином, продовжує залишатися одним з найбільших платників податків Миколаївського регіону, – повідомляє  прес-служба порту.

Зокрема, відрахування до державного бюджету України склали 77,2 млн гривень, а в місцеві бюджети підприємство перерахувало 33,2 млн гривень.

За словами, в.о. начальника ДПІ в Інгульському районі м.Миколаєва ГУ ДФС в Миколаївській області Ірини Тацій, в першому півріччі сплата портом «НІКА-ТЕРА» прибуткового податку склала понад 15 млн гривень, перевищивши аналогічні відрахування інших великих підприємств Корабельного району Миколаєва. У результаті, за підсумком звітного періоду, частка «НІКА-ТЕРИ» від загальних надходжень по Корабельному району міста склала 16%.

Крім сплати передбачених законодавством обов’язкових платежів, порт «НІКА-ТЕРА» також веде активну соціальну політику.

Зокрема, за шість місяців 2018 року благодійна допомога була спрямована на поліпшення умов навчання та роботи в навчальних закладах Корабельного району, підтримку різних громадських, молодіжних ініціатив та спорту. Крім цього, була виділена фінансова допомога військовим частинам, медичним установам, благодійним фондам, а також проведений ряд екскурсій для молоді по підприємству в рамках профорієнтації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *