Нова армія: В Україні завершено підготовчий етап створення власного навчального центру військової розвідки


Завершено підготовчий етап реформування 49 окремого навчального розвідувального батальйону у навчальний центр розвідки, – повідомляє “ГУР МОУ”.

Після набуття повної готовності навчальний центр буде здатний проводити підготовку розвідувальних підрозділів до батальйону включно.

У поточному році керівництвом воєнної розвідки України розпочато реалізацію амбітного проекту зі створення навчального центру військової розвідки на базі 49 окремого навчального розвідувального батальйону.

Головна відмінність підготовки особового складу у навчальному центрі порівняно із навчальними військовими частинами полягає в тому, що в центрі готуватимуться не тільки фахівці окремих військових спеціальностей, а й підрозділи в цілому.

Сьогодні вже створено комфортні умови для проживання, харчування, побуту та дозвілля особового складу, побудовано сучасні навчальні класи та електронні тири для підготовки фахівців різних розвідувальних спеціальностей, які оснащено новітнім технічним обладнанням. Крім того, будуються навчальні поля для підготовки розвідувальних підрозділів, а також різні смуги перешкод.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *