Південнокорейська компанія «Hyosung» доставила Укренерго перший комплектний розподільчий пристрій 150кВ


На підстанцію 330 кВ «Кременчук» поставлено перший в компанії комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією* (КРПЕ) 150 кВ виробництва південнокорейської компанії «Hyosung».

Обладнання придбано для комплексної реконструкції об’єкта в рамках першої черги програми автоматизації підстанцій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укренерго.

Фінансування здійснюється в рамках Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2), який впроваджується спільно з Світовим банком.

У лютому 2017 року Укренерго уклало міжнародний Контракт з Консорціумом «Posco-Hyosung-Horos», яким передбачено реконструкцію ПС 330 кВ «Кременчук» із встановленням КРПЕ 330 кВ та 150 кВ на умовах «під ключ».

Підстанція 330 кВ «Кременчук» — вузловий енергетичний об’єкт, що забезпечує електропостачання потужних споживачів (Полтаваобленерго, Південна Залізниця, Полтавський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати), а також відіграє важливу роль у надійній роботі енергосистеми України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *