Після параду 12 бронемашин «Козак-2» поповнять підрозділи морської піхоти


Джерело: Defense Express.

12 спеціалізованих броньованих авто «Козак-2» виробництва НВО “Практика” надійшли на озброєння в один з підрозділів морської піхоти. Вони братимуть участь у святковому параді з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

“Від нашої бригади залучають 12 спеціалізованих броньованих авто “Козак-2″, які надійшли нам на озброєння перед підготовкою до параду, а також 40 осіб (екіпажі й техобслуговування), що беруть участь у проходженні урочистим маршем. Тренування розпочали ще 25 червня, тобто одні з перших. Інші учасники святкового дійства долучалися пізніше”, – повідомив заступник командира батальйону морської піхоти 36 бригади майор Сергій Волинський.

Варто відзначити, що ювілейний парад буде чи не наймасштабнішим за часів Незалежності.

За планом, колона військової техніки буде нараховувати 24 парадні розрахунки. Всього — близько 300 одиниць техніки та понад тисячу військовослужбовців. Також особливістю цьогорічного військового параду має стати залучення значної кількості новітніх зразків озброєння та техніки.

Окрім сухопутної складової, до параду також будуть залучені різноманітні літальні апарати та морські й річкові судна й катери.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *