Перший безоплатний гуртожиток для дітей-сиріт віком від 15 до 23 років побудували у столиці


У Києві практично готовий до відкриття перший соціальний гуртожиток для неповнолітніх підлітків-сиріт та осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (віком від 18 до 23 років). Про це після інспекції закладу повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда, передає Офіційний портал Києва.

«У гуртожитку неповнолітні хлопці-сироти віком від 15 до 18 років, а також чоловіки віком 18-23 років із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. зможуть проживати тимчасово на безоплатній основі. Граничний строк перебування особи у цьому закладі складає три роки, але за певних обставин його можна буде подовжити», – зазначила заступник голови КМДА.

У закладі обладнають сучасну кухню із побутовою технікою, для якої вже закуплено набори посуду, встановлять пральну машину, забезпечать запасом продуктів та миючих засобів.

На сьогодні у приміщенні гуртожитку за адресою: просп. В. Порика, 13-Б завершують капітальний ремонт, основну частину якого провели з початку цього року. Також найближчим часом встановлять кухонні меблі та техніку. Зазначені роботи мають завершитися до кінця місяця.

Як зазначила заступник голови КМДА, одночасно у гуртожитку зможуть проживати до 30 осіб. Заклад укомплектований персоналом – це 10 співробітників. За порядком у гуртожитку цілодобово стежитимуть чергові. З мешканцями постійно працюватимуть трудовий адміністратор, соціальний педагог та волонтери-наставники.

На утримання гуртожитку у 2019 році передбачено 1 644,1 тис. грн. Таких закладів в Україні не більше трьох, а у Києві подібний соціальний гуртожиток створено вперше.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *