PERESVET прийшов в закритий український порт Севастополь з Лівії


PERESVET зайшов в Севастопольську бухту 13 січня і став на завантаження до зернового терміналу Авліти.

PERESVET (IMO: 8919879, MMSI: 273212820, Call Sign: UBIT9, Flag: Russia [RU]) вийшов з лівійського порту Бенгазі після розвантаження зерна з Севастополя. Про цей рейс розслідувальська група SeaKrime випустила статтю:

13 грудня PERESVET вимкнув AIS, вказавши, що йде в Бенгазі (Лівія).

Ми фіксуємо тривалий простій PERESVET в лівійському порту. Це характерно і для інший суден, які приходять в Лівію з зерном з окупованого Криму.

PERESVET вийшов з Бенгазі 05.01.2020, вказав порт призначення Кавказ.

11.01.2020 PERESVET пройшов Босфор і направився до узбережжя окупованого Криму.

Порушник з’явився на якірній стоянці біля входу в Севастопольську бухту 12 січня.

Неподалік від Севастополя AIS було вимкнено капітаном для приховування незаконного суднозаходження в закритий український порт в окупованому Криму.

Вранці 13.01.2020 ми бачимо PERESVET на стоянці.

На скріншотах зафіксовано незаконне суднозаходження PERESVET в Севастополь. Добре видно, що судно прийшло в закритий кримський порт в баласті.

Для ідентифікації використані фотографії зі сторінки судна PERESVET на порталі МарінТрафік.

PERESVET було ошвартовано до причалу стівідорної компанії “Авліта” (“Авал”) для завантаження зерном.

Прогнозуємо завантаження PERESVET на зерновому терміналі комапнії “Авліта” (“Авал”) і подальше доставлення кримського зерна в Лівію або Сирію.

UPD 18.01.2020

Вдень 15.01. судно PERESVET ще було зафіксовано біля причалу Авліти (“Авал”), за осадкою видно, що судно вже завантажене.

15.01.2020 судно PERESVET вийшло з Севастопольської бухти і направилось в Керченську протоку, на якірну стоянку порту Кавказ.

PERESVET прийшло на якірну стоянку порту Кавказ після полуночі 16.01.2020.

В той же день PERESVET покинув Керченську протоку в напрямі виходу з Чорного моря, вказавши порт призначення Бенгазі (Лівія).

Вдень 18.01.2020 PERESVET з’явився біля Босфору.

Отже, PERESVET знаходився на якірній стоянці порту Кавказ всього кілька годин, які пішли на оформлення документів. Вантажних операцій судно не проводило.

Вважаємо це порушенням капітана порту Кавказ, тому що він безпідставно видав документи судну, яке було завантажено в іншому порту, а саме в закритому українському порту Севастополь.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.