Пасхальне диво: Радійте, люди, воскрес українець!


На Україну напередодні святого Христового Воскресіння зійшло справжнє диво. Воскрес громадянин України, якого “вбив Петро Порошенко”! Українці, це неймовірно, але ви можете узріти це диво своїми очима та своїми вухами почути.

Як Єрмак через воскресшого брата гендлює державними посадами доступно у відео нижче.

Примітно, що злив “рєшалова” від наближених до Зеленського оприлюднив сам член “Слуг народу” Гео Лерос. Мабуть же не зміг стримати радості від такої події і наплював на общаковську етику, що полягає в нерозголошенні відомостей протизаконних антидержавних дій чиновників. Але що там ті дії, коли таке диво сі стало!

Про це він повідомляє на своїй сторінку у фейсбуці.

“Відеодокази, як Єрмак через свого брата гендлює державними посадами, запроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонки (привіт із РФ), ну і, звичайно, заробіток на державі”, – написав він у коментарі.

Мы пилили это полтора года, наш патрон вкладывал деньги…

– Девочка есть красивая. Очень хочет возглавить…

-Если девочка действительно красивая и в теме…

Поговоримо про Київську митницю…

-45 миллионов, извините. Я, как бы уже деньги видел, но мне точно очень нравится эта сумма.

-Я поеду на Банковую, мы все обстоятельно обговорим. Поверь мне, без нас никто никуда не уйдет.

Конкурсы…

-Принимают решения – окей. Не принимают – заходим с другого пути.

Нагадаємо

Під час спілкування із Куртом Волкером – спеціальним представником Держдепу США з питань України – помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак та радник-футуролог Ігор Новіков розповіли про загибель своїх родичів на війні на Донбасі й звинуватили у цьому попереднього президента Петра Порошенка.

Конгрес опублікував свідчення тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, де розповідається про те, що під час розмови Єрмак і Новіков вийняли свої мобільні телефони та показали Курту Волкеру фотографії родичів, один був братом, і один був двоюрідним братом, яких вбили або поранили на сході. Вони заявили: «Порошенко відповідає за це».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *