Оприлюднили ефектне відео випробувань нової української ракети РК-360МЦ “Нептун”


Ракетний комплекс РК-360МЦ “Нептун” пройшов вогневі випробування на одному з військових полігонів на Одещині, повідомляє Укроборонпром.

Конструктори “ДККБ “ЛУЧ” внесли важливі зміни у конструкцію крилатої ракети Р-360, які направлені на значне підвищення її ефективності.

  • Насамперед Р-360 отримала нову головку самонаведення, яка дозволяє захоплювати ціль в умовах складного маневрування.
  • Крилата ракета отримала і новий стартовий двигун, що забезпечує більш активне виведення на маршову ділянку польоту.
  • А також крила та рулі більшої площі, які мають підвищити керованість та маневреність Р-360.
  • У крилатій ракеті було замінено частину електронних та цифрових систем, які мають забезпечити її роботу у складних умовах.
  • Серед цих нововведень – новий радіовисотомір, завдяки якому вдалось зменшити висоту польоту Р-360.

Такий параметр, як висота польоту, є одним із найважливіших, бо чим менша висота польоту, тим складніше противнику побачити та перехопити крилату ракету. І тепер Р-360 може летіти у лічених метрах над поверхнею. Це значно зменшує час для її виявлення, ідентифікації та перехоплення.

Водночас були замінені складові частини системи навігації, які тепер забезпечують роботу навіть в умовах потужного використанням противником засобів радіоелектронної боротьби.

Загалом, враховуючи всі зміни у крилатій ракеті Р-360, а також її можливості маневрувати на маршруті польоту до цілі, стає можливим обійти зони протиповітряної оборони противника та знищити ціль у тилу ворога несподіваним ударом.

Варто зазначити, що створення “Нептуна” у максимально стислі строки стало можливим завдяки високому професіоналізму фахівців багатьох підприємств “Укроборонпрому“, які входять до кластеру високоточного озброєння та боєприпасів, зокрема, ДККБ “ЛУЧ”, ДАХК “АРТЕМ” та ДП “Жулянський машинобудівний завод “ВІЗАР”.

Нагадаємо, 23 травня, на Одещині відбувся етап випробування ракет Вільха_М та Вільха_Р. Випробування проводилися на дистанціях до 125 км і пройшли успішно.

РК-360МЦ "Нептун" від "Укроборонпрому" випробувано на Одещині

Ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун" пройшов вогневі випробування на одному з військових полігонів на Одещині. Під час стрільб перевірялась робота цілої низки нововведень у конструкцію крилатої ракети Р-360.Насамперед Р-360 отримала нову головку самонаведення, яка дозволяє захоплювати ціль в умовах складного маневрування. Крилата ракета отримала і новий стартовий двигун, що забезпечує більш активне виведення на маршову ділянку польоту, а також крила та рулі більшої площі, які мають підвищити керованість та маневреність Р-360. Окрім того, у крилатій ракеті було замінено частину електронних та цифрових систем, які мають забезпечити її роботу у складних умовах.Детальніше: https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/rk-360mts-neptun-vid-ukroboronpromu-vyprobuvano-na-odeshhyni.html

Posted by Державний концерн "Укроборонпром" on Monday, May 27, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *