Обшуки в Кіберальянсі – коментар Романа Зайцева


Ситуацію щодо обшуків в “Українському кіберальянсі” прокоментував Директор незалежної недержавної організації Центр “Миротворець” Зайцев Роман Володимирович.

“Почитав постанову, послухав пресуху.
Враження таке, що хлопців з кіберальянсу примушують таким чином безкоштовно працювати на оновлену у 2019 році кіберполіцію.

Аеропорт Одеси – це просто привід для того, щоб почати заходи з примусу до негласної безкоштовної співпраці задля виконання окремих завдань. Ну, як раби на галерах.

І це при тому, що всі попередні роки хлопці і без того займалися альтруїзмом і щоденно (я не помилився – саме щоденно) допомагали силовим органам України.

Очільник Центру “Миротворець” звернув увагу на відсутність інформації про реакцію силових структур на злочинну бездіяльність керівництва аеропорту після повідомлення їх учасникиками громадської організації “Український кіберальянс” про небезпеку.

Мене більше турбує питання, чому кіберполіцією досі не відкриті кримінальні справи щодо злочинної бездіяльності керівництва одеського аеропорту, яке було попереджено про небезпеку і своєчасно не вжило необхідних заходів для того щоб привести програмне забезпечення аеропорту до безпечного стану?”, – написав він.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *