Флагман ВМС ЗС України вийшов у море для спільних морських маневрів з американським ракетним есмінцем


Флагман ВМС ЗС України фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130) вперше у 2020 році вийшов з головної бази флоту в Одесі та відправився у відкрите море на навчання.

Перед цим корабель виходив у відкрите море влітку минулого, 2019 року, повідомляє УМП з посиланням на Думскую.

Нагадаємо: ФЛАГМАН ВМС УКРАЇНИ ФРЕГАТ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ» ОТРИМАЄ НІМЕЦЬКИЙ ЗВ’ЯЗОК.

Вихід відбувся 25 лютого зранку, коли близько 9:30 він відійшов від причалу Практичної гавані. Його підстраховували буксири портфлоту «Сфінкс» та «Кентавр».

В рамках навчань наш флагман зустрінеться з американським ракетним есмінцем USS Ross (DDG 71), що напередодні увійшов до Чорного моря, та проведуть спільні морські маневри.

В чорноморські води, після проходження проток Дарданелли і Босфору, 23 лютого увійшов американський ракетний есмінець USS Ross (DDG 71).

Також в ході першого у 2020 році виходу у море, флагман ВМС ЗС України відпрацює “курсове завдання К-2” – підготовку корабля до бойового застосування з використанням озброєння.


Нагадаємо, 10 липня 2019 року, Росія через дії корабля Чорноморського флоту РФ “Сметливый” вдалась до провокацій під час міжнародний військових навчань Sea Breeze 2019.

Читайте також: «СІ БРИЗ-2019» – УСІ ЗАВДАННЯ ВИКОНАНО: ПРОЩАЛЬНЕ СПІЛЬНЕ МАНЕВРУВАННЯ КОРАБЛІВ.

Тоді незважаючи на прибережне повідомлення №0715/2019 для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань “Sea Breeze 2019”, корабель Чорноморського флоту РФ “Сметливый” (870) близько 8 години ранку 10.07.2019 зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерій морського угрупування міжнародної коаліції, провокуючи на небезпечну ситуацію.

Корабель Чорноморського флоту Росії був опитаний фрегатом «Гетьман Сагайдачний» (F130) ВМС ЗС України відповідно до міжнародного протоколу, але зробив вигляд, що має “проблеми ” зі зв’язком. Даний факт в є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб’єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському та інших регіонах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *