Новини Циклон-4М: Успішно завершені випробування двигуна для першої української ракети-носія


В Україні успішно завершили другий етап випробувань однокамерного рідинного сдвигуна РД861К. Двигун було розроблено ДП “КБ ”Південне” та виготовленого ДП “ВО ПМЗ ім.Макарова“. Ракетний двигун РД861К входить до складу третього ступеня РН «Циклон-4М» та планується використовувати у якості маршового двигуна другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу конструкторського бюро ДП КБ “Південне”.

“НІ, ЦЕ НЕ КІНОСТУДІЯ ДОВЖЕНКА, ЦЕ КОСМІЧНЕ МІСТО ДНІПРО!” ВПЕРШЕ ЗА ЧАСИ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ПРОВЕДЕНО ВИПРОБУВАННЯ СТУПЕНЯ УКРАЇНСЬКОЇ РАКЕТИ-НОСІЯ

Проведені випробування завершили повний цикл наземного відпрацювання двигуна та остаточно підтвердили працездатність конструкції, систем та вузлів двигуна. Ці остаточні випробування підтвердили готовність двигуна до льотних випробувань у складі ступеня ракетоносія “Циклон-4”.  Двигун здатен забезпечувати багаторазовий запуск та керування вектором тяги по каналах «тангаж» та «рискання» в умовах космічного простору під час виведення корисного навантаження у цільову точку траєкторії.

НА ПІВДЕНМАШІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО СТВОРЕННЮ УКРАЇНСЬКОЇ РАКЕТИ-НОСІЯ ЦИКЛОН-4М

«Циклон-4»

Є проєктом українського космічного ракетного комплексу, до якого входить ракета-носій «Циклон-4» і наземний комплекс. Це двоступенева ракета-носій середнього класу для виведення космічних апаратів на низькі навколоземні орбіти, що поєднує технології ядерних ракет серії Р-36 та космічних ракет серії РН «Зеніт». Прототипом ракети є бойова міжконтинентальна балістична ракета Р-36орб. На відміну від інших ракет серії Р-36, ДП КБ «Південне» вперше застосувало екологічно чистий перший ступінь від ракети “Зеніт” — гас та рідкий кисень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *