Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.2)


Через Портнова в Кремль “зливалися” потоки закритої інформації з правоохоронних органів України.

З першої частини нашої розповіді про зрадника України Казбека Рашидовича Портнова всі ви дізналися, якими e-mail він користувався для зв’язку зі злочинцями в Кремлі. В цьому матеріалі ми покажемо, як закрита інформація з одного з Державних правоохоронних органів України завдяки А. Портнову і членам його агентурної мережі надходила в Кремль.

Аналізуючи дамп електронної пошти Бориса Рапопорта, який у 2013/14 працював у В. Суркова в АП РФ заступником керівника управління і відповідав за “роботу” (читай – агресію) щодо України, ми дійшли висновку, що зрадник Портнов контактував в Кремлі не лише з ним. Тому наші дослідники перевірили наявний в нас дамп пошти з приймальної В. Суркова. Там знайшовся цікавий лист, який було надіслано з одного з вже встановлених нами e-mail Портнова-Казбека: [email protected].

Ось так він виглядає:

Розшифровуємо: 27.08.2014 року Портнов пересилає отриманий ним з України лист від контактної особи, що має пошту [email protected], В. Суркову в Кремль. У вкладенні до цього листа містяться 2 файли, які були, перед відправкою Портнову, перекладені відправником з української на російську мову. В цих документах йде мова про такого собі Олександра Шепелева, якого ГПУ, МВС та СБУ підозрюють у замовних вбивствах, розкраданні грошей Родовід Банку, роботі на російські спецслужби в якості агента, участі в діяльності проросійських терористичних організацій та ін. Шепелев і Портнов разом були народними депутатами 5 і 6 скликання від БЮТ.

Наводимо повні тексти цих документів (для збільшення клікніть на зображення).

Зведена інформаційна довідка станом на 27.08.2014 року

Довідка щодо Олександра Шепелєва

Неозброєним оком видно, що зміст, форма та стиль пересланих Портновим у Кремль документів готувалися оперативно-слідчою групою, яка здійснювала заходи щодо злочинця Олександра Шепелєва, який на час підготовки цих документів переховувався у столиці російського агресора – м. Москва.

Зверніть увагу: в оперативній довідці йде мова про можливу зустріч з Пєрмяковим у Москві увечері 27.08.2014 року. Документ підготовлений за наказом якогось начальника в цей же день. І в цей же день цей документ вже перекладений російською, з’являється спочатку у Портнова, а через три години – в Кремлі у Суркова.

Інформація, яка міститься в пересланих у Кремль документах, відноситься до такої, що не підлягає розголошенню.

Наголошуємо, що це серпень 2014 року, захоплений російськими загарбниками Крим, йдуть криваві бої на Донбасі з російсько-терористичними угрупованнями, а агентурна мережа, яка створена зрадником Батьківщини Портновим, активно і, як виявилося, ефективно працює на російського агресора.

На цьому місці можна було б поставити крапку в цій історії. Але…

Ми напевно знаємо, що багато співробітників СБУ, СЗРУ, ГУР МО та МВС після ознайомлення з цим матеріалом будуть у розпачі. Ми також знаємо, що роздруківки нашого матеріалу будуть на столах багатьох керівників різних ланок у правоохоронних органах України.

В ГПУ та ДБР керівництво також буде ознайомлено з цим та іншими дослідженнями щодо Державної зради А.Портнова та його посіпак, але … в них інша турбота.

Бо це саме ГПУ рік тому закрила справу про Державну зраду Портнова, а ДБР втемну (а може й не втемну) дотепер використовуються через Портнова Кремлем.

Не дивно, що саме ДБР свідомо у липні 2020 року, на сьомому році українсько-російської війни, виводить з ладу систему ППО України і відкриває небо над країною на догоду агресору.

Спеціально для тих, хто ще не зовсім зрозумів самого головного у цьому матеріалі, пояснюємо: в одному правоохоронному органі України (хоча насправді – не в одному) сидять “кроти” і “криси”, які передають Портнову плани оперативних, оперативно-розшукових, слідчих та оперативно-технічних заходів щодо об’єктів зацікавленості Кремля (і навіть не важливо, де ці документи готуваличися – у Києві чи у Москві). Перехоплений лист Портнова Суркову свідчить про те, що в правоохоронних органах України працює розгалужена агентурна мережа під керівництвом Портнова. Чорнила ще не встигають висохнути на паперах правоохоронців у Києві, а в Кремлі копії цих паперів, завдяки Портнову, вже читають.

Вихідних даних для пошуку і викриття всіх посадових осіб та залучених ними виконавців, причетних до зазначених подій, – більш ніж достатньо, навіть тільки силами підрозділу внутрішньої безпеки. Ми таки впевнені, бо навіть нам це вдалося.

І наостанок. Вважали б дурістю і безпечністю залучення до викриття агентурної мережі Державного зрадника А.Портнова чоловіка очільниці ОГПУ, який служить в кіберполіції МВС України і має близькі стосунки зі зрадником Портновим, за що останній подарував йому свого часу шикарну квартиру в Харкові.

Далі буде ….

#Portnov_Rap1

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.2)

  1. Народ відчував і знав – хто є Портнов, занадто балакучий і наглий ворог. Ви молодці, що нарешті публікуєте своє розслідування. Єдине питання – чому саме при цій владі вся ця погань вилізла зі всіх щілин, діє нагло і зухвало

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *