Нові вітчизняні комплекси для боротьби з БПЛА були випробувані у “Десні”


На території 169-го навчального центру «Десна» випробували два нових вітчизняних комплекси, які використовуються для боротьби з безпілотними літальними апаратами. Повідомляє Defense Express. з посиланням на офіційний канал «Десни».

Військові продемонстрували два зразки, розроблені компанією «Квертус» – переносний та стаціонарний комплекси для придушення безпілотних літальних апаратів.

Переносний комплекс зроблений у вигляді рушниці й призначений для боротьби з усіма типами дронів (як цивільних, так і військових), на дистанції до 1200 метрів. Він перекриває канали телеметрії, GPS – навігації та управління БпЛА. Безпілотник, що потрапив під направлене випромінювання комплексу, втрачає можливість управління, дезорієнтується у просторі й примусово сідає. Кут дії антени «рушниці» становить близько 30 градусів по горизонталі та вертикалі.

Стаціонарне обладнання має секторальні антени направленої дії, з кутом розкриття у 90 градусів. Зона гарантованого перекриття в залежності від модифікації становить від 1 до 6 км.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.