Нібулон завершує будівництво чергової серії лінійних буксирів пр POSS-115


Нещодавно перший буксир пр. POSS-115 NIBULON-8 був введений в експлуатацію. Ніболон готує до спуску останнє із серії цього проекту судно – NIBULON-11. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

  • Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)У машинному відділенні завершуються роботи з монтажу трубопроводів,  а також виготовлення та встановлення труб систем обслуговування енергетичної установки. У завершальній стадії і гідравлічні випробування загальносуднових систем.  Тим часом електромонтажники ведуть роботи з підключення пульта судноводія в ходовій рубці буксира і щита аварійно-попереджувальної сигналізації у приміщенні ГРЩ.  У житловому корпусі активно триває зашиття приміщень панелями і укладання плитки в санітарних блоках, на камбузі та в пральні.
  • Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)На судні, що було спущено на воду зо два тижні тому, розпочато проведення добудівних робіт, у розпалі монтаж механізмів машинного відділення і гвинто-рульових колонок, встановлення труб під ізоляцію і панельне зашиття. Спеціалістами електромонтажної дільниці розпочато монтаж кабелю на судні.
  • Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)Заводчани завершили виготовлення міцного корпусу судна, розпочато очищення і фарбування. Ведеться монтаж палубного обладнання і установка кранцевого захисту.
  • Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032) На стапельному майданчику продовжується укрупнення днищевої частини міцного корпусу найдовшого та найширшого в історії суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судна – плавкрана проекту П-140. Водночас на інших дільницях підприємства, зважаючи на масштабність суднобудівного замовлення, також кипить робота з виготовлення необхідних комплектуючих, зокрема в монтажно-трубній дільниці виготовляються та монтуються труби баластно-осушувальної системи, збираються нові  бортові і днищеві секції в збірно-секційному цеху та тривають роботи з обробки металу і виготовлення деталей  у цеху металообробки.

Як раніше повідомлялось, буксири проекту POSS-115 мають довжину  37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, потужність 1320 кВТ та швидкість в 11 вузлів. Вони оснащені новітнім обладнанням провідних світових виробників Нідерландів, Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та ін. Основне їх призначення ­–  проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.