НОВЕ ДИХАННЯ ДЛЯ МІГ-29: Львівський авіаційний завод модернізує Міг-29 до рівня багатоцільового винищувача для ВПС України


З огляду на те, що всі творці та виробники основних бойових літаків України після розвалу Радянського Союзу залишилися в Росії, країні доводиться в умовах агресії, самотужки здійснювати ремонт та модернізацію наявного парку авіаційної техніки. Поряд із модернізованою версію літака МіГ-29МУ1, яка вже добре відома у військах, українськими підприємствами створено нову версію літаку даного типу, яка отримала назву МіГ-29МУ2.

Про етапи модернізації винищувача повідомляє Defense Express.

Окремо слід зазначити, що МіГ-29 є достатньо популярною та якісною машиною, яка має значний потенціал і здатна виконувати широкий спектр завдань. Саме тому багато з країн світу продовжують її використовувати. Так, лише фахівцями львівського авіаремонтного підприємства виконуються низка контрактів з капітального ремонту та модернізації цього типу літаків для іноземних армій. До 2019 ЛДАРЗ має декількома партіями здійснити капітальний ремонт винищувачів ВПС Азербайджану. Крім того, зараз завод бере участь у тендерних процедурах на ремонт винищувачів для ВПС республіки Бангладеш, здійснюється ремонт окремих агрегатів на замовлення Польщі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.