Нідерландська компанія відкрила на Львівщині сучасний завод із виробництва кормових добавок для тварин


17 вересня 2021 року на базі підприємства «Коудайс Україна», що в с. Хильчиці, Золочівського району, Львівської області відкрили сучасний, потужний та прогресивний завод з виробництва мінерально-вітамінних сумішей.

Про це повідомляється на сайті компанії.

  • В проєкті задіяні спільні інвестиції зі сторони лідера з виробництва кормів – компанії De Heus (Нідерланди) та її українських партнерів – Шопського Ф.І.
  • Продуктивність новозбудованого заводу складає 1,5 тис. тонн/міс.
  • Залучене найкраще спеціалізоване обладнання від глобальних світових виробників

«Нам вдалося автоматизувати більшість виробничих процесів. При тому, бути повністю екологічними. Технологія не передбачає жодних викидів в землю, воду, чи повітря. Такі досягнення дають впевненість, та можливість заявити, що «Коудайс Україна» – інноваційне підприємство, яке дивиться вперед, повністю відповідає потребам клієнтів та вимогам, які декларує сучасний світ.» – Федір Шопський, генеральний директор «Коудайс Україна».

Заявлені потужності заводу передбачають повне задоволення потреб українських фермерських господарств у сфері тваринництва та птахівництва. Адже основним його завданням є заповнення саме внутрішнього ринку.

« Якісні мінерально-вітамінні суміш – це те, що необхідно для ефективної роботи українських фермерських господарств. Їх правильне використання дає ряд значних переваг: тварини, птиця ростуть здоровими, міцними; фермер отримує відмінні результати вирощування; кінцевий споживач вживає смачне м’ясо, яйця, які безпечні та корисні для його організму. В цьому і полягає суть нашої діяльності. Ми використовуємо інновації, що позитивно впливають не лише на самопочуття тварин, але й на життя людей. » – Дмитро Бурбан, комерційний директор «Коудайс Україна».

Проте в перспективі підприємство не виключає можливість експортувати свою продукцію й за кордон.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *