“Край неба палає – це палає у жабогадюк “за парєбріком” – пресофіцер про новини від Залужного


Якщо ви сьогодні бачили, що край неба палає – це палає у жабогадюк “за парєбріком”, які ці новини прочитали.”

Про це в ефірі 24 каналу розповів пресофіцер 503-го Окремого батальйону морської піхоти Збройних сил України Олексій Годзенко.

Він запевнив, що у нового головнокомандувача є великий кредит довіри серед військових.

Віримо, що у нас все буде добре, а у них (росіян) погано“, – зазначив Годзенко.

Дуже схоже на те, що пан генерал-лейтенант, а він не так давно призначений на посаду, вирішив щось докорінно міняти. Це тільки кілька тез, які ми можемо повідомити. Насправді там було ще дуже багато цікавих новин, – зазначив морський піхотинець.

За словами Годзенка, бійці сприйняли цю новину дуже позитивно.


Мені навіть не вірять. Мовляв, як це – нарешті можна буде робити те, що ми маємо робити. Дуже позитивно відреагували,– заявив пресофіцер.

Рішення про відповідь приймає командир

Як пояснив Годзенко, відповідати українцям можна на кожну провокацію бойовиків. Однак рішення про це приймає командир на місці.

“Це може бути командир відділення, взводу, роти, батальйону, бригади із застосуванням наявного у нього озброєння. Вогонь у відповідь на стрілецьку зброю – стрілецькою зброю. Якщо буде завдано артилерійський удар – відповідь буде відповідна і дуже жорстка”, – запевнив пресофіцер.

Годзенко також повідомив, що всі наявні в Україні комплекси Bayraktar TB2 зі складів переїхали на аеродроми і виконують бойові завдання.


Також з цікавого було зазначено, що працюють зараз усі наявні українські контрснайперські групи. Тому що ви знаєте, що останні місяці дуже почастішали випадки, коли з-за поребріка приїздять фсбшні снайпери, чи то тренуватись, чи то на сафарі. Тепер у них надзвичайно ускладниться життя, – сказав морський піхотинець.

Вже не “паперова армія”

Одне з важливих рішень – зменшення кількості документації.

“Величезну кількість часу офіцери проводять за заповненням журналів, документації. Главком розпорядився максимально зменшити кількість цих паперів, щоб ЗСУ нарешті припинили називати “паперовою армією”. Одразу не вийде позбутися великої кількості паперів, але початок цьому поклали”, – зауважив Годзенко.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до ““Край неба палає – це палає у жабогадюк “за парєбріком” – пресофіцер про новини від Залужного

  1. Було б добре зменшити паперову частину у області обліку в запасі.
    Бо зараз (на моєму прикладі) треба їхати за 500км у Шаргород, де я раніше працював, зніматися з обліку, щоб стати на облік у Чернігові, де я весь цей час був зареєстрований по місцю проживання. Змінити “прописку” зараз можна одним махом, а стати на військовий облік – ні…

  2. Шрифт у дупу. Неможливо нормально читати. Бісить. Можливо ви не чули, але існують шрифти без зарубок – набагато зручніше читати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *