“Нептун”, “Вільха”, “Точка”, “Смерч” та “Ураган” ЗСУ розгорнуті на півдні України


Ракетні підрозділи Збройних сил України завершили підготовку до “нанесення зосередженого вогневого удару” по противнику.

Ракетні підрозділи ЗСУ зосередженні та перевірені на одному з полігонів Оперативного командування “Південь”, повідомляє “Діфенс Експрес”.

Відзначається, що в рамках активної фази розпочатої 21 вересня, стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля-2020” буде проведено масштабне застосування частин та підрозділів ракетних військ і артилерії в комплексі з авіацією та зенітними ракетними військами ЗСУ.

Останні кілька днів, українські артилеристи та ракетники проводили низку тренувань, під час яких було перевірено злагодженість дій військ, виконано нормативи з розгортання техніки та підготовки розрахунків до ведення вогню.

Ще одним із важливих елементів цих тренувань стало відпрацювання спільних маневрів та зміни позицій підрозділами після завдання вогневого удару.

“Наразі триває командно-штабне тренування з оперативним угрупованням військ, під час якого завершиться підготовка до виконання практичних дій з нанесення зосередженого вогневого удару”, – відзначив Командувач військ ОК “Південь” генерал-майор Ігор Палагнюк.

У навчаннях візьмуть участь реактивні системи залпового вогню калібру 220 мм БМ-27 “Ураган”, РСЗВ калібром 300 мм БМ-30 “Смерч” (модернізовані пускові для яких також будуть використані для пусків коригованих ракет “Вільха”), тактичні ракетні комплекси 9К79-1 “Точка-У” та наземний протикорабельний комплекс РК-360МЦ “Нептун”.

Нагадаємо, в рамках підготовки до СКШН “Об’єднані зусилля-2020” на Херсонщині успішно пройшли вогневі випробування модернізовані ракети для комплексу “Вільха”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *