Надзвичайний результат: Україна посіла 42 місце серед 140 країн з розвитку стартап-проектів


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Минулого року Україна посіла 42 місце серед майже 140 країн з розвитку стартап-проектів. Це надзвичайний результат, адже розвиток інноваційної економіки в Україні сприяє зміцненню потенціалу країни як надійного фінансового і економічного партнера, повідомляє Євроінтеграційний портал.

Такий успіх України – це синергія зусиль влади всіх рівнів, бізнесу та наших міжнародних партнерів. Адже розвиток стартапів відбувається якраз на місцях. Результати показують, що навіть в невеликому обласному центрі можна розробити і реалізувати унікальний продукт світового класу.

Сьогодні інвестиції, в першу чергу, залежать від того, наскільки вони будуть захищені в нашій країні, і наскільки будуть підтримані державою. Зараз дуже важливо інноваційному бізнесу дати можливість вільно розвиватись», – сказав Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький.

Він подякував польським партнерам за співпрацю у сфері підтримки інновацій. Зокрема, за реалізацію проекту «Польсько-Український Міст для Стартапів», який реалізується Фундацією «Фонд Співпраці» як частина програми «Polish Aid» Міністерства Закордонних Справ Польщі та Міністерству Інвестицій і Розвитку Республіки Польща за реалізацію проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Довідково

З 2018 року в Україні триває реалізація проекту Міністерства Інвестицій і Розвитку Республіки Польща «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва». Проект співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми Польської Допомоги задля Розвитку.

Головною метою проекту є підтримка реалізації політики розвитку, у тому числі, політики підтримки підприємництва в Україні на регіональному й центральному рівнях, та стимулювання економічного співробітництва між Польщею та Україною.

А ви вже бачили новий бренд “Innovative Ukraine”?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *