Харківські танкісти отримали багатофункціональний кросфіт-комплекс. Майстер-клас з кросфіту (відео)


Курсанти Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» отримали багатофункціональний кросфіт-комплекс, який використовуватимуть на заняттях із фізичної підготовки та бойової армійської системи “БАрС”, а також для проведення тренувань і змагань у години спортивно-масової роботи.

Цей комплекс розроблений на замовлення фахівців кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту для розвитку й удосконалення фізичних здібностей майбутніх офіцерів, повідомляє АrmyІnform.

  • Його особливість — регульована платформа для піднімання різної ваги, що імітує загрузку боєкомплекту або акумуляторних батарей на військову техніку.
  • Використання цього комплексу сприятиме розвитку у курсантів динамічної сили, витривалості, гнучкості, швидкості, спритності, координації, рівноваги та точності м’язових зусиль.

Нині в арміях провідних країн світу кросфіт просувають не тільки як філософію фізичних вправ, а ще й як змагальний вид спорту, до якого входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту та стронгмену.

Кросфіт

  • Комплексна система для гармонійного розвитку тіла. Вона має низку переваг перед усіма відомими поняттями класичного тренінгу в залі, які базуються на розвитку багатофункціональності людського організму.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *