На Запоріжжі проводять збори підрозділів територіальної оборони


У Запорізькій області проводять позапланові навчальні збори з особовим складом підрозділів територіальної оборони.

− Вони діятимуть спільно з Держприкордонслужбою, Національною Гвардією, Нацполіцією, Службою безпеки України, ДСНС та іншими структурами під керівництвом голів держадміністрацій і під загальним керівництвом Головнокомандувача ЗСУ, − зазначив полковник Геннадій Яременко.

Основне завдання навчальних зборів – на практиці відпрацювати порядок дій підрозділів ТрО з посилення охорони ділянок морського узбережжя, забезпечення функціонування органів державної влади, посилення охорони та оборони важливих об’єктів та комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами противника та незаконними збройними формуваннями, забезпечення фільтраційних заходів, контроль населених пунктів, забезпечення дотримання правового режиму воєнного стану та забезпечення розгортання військових частин ЗС України.

− Сьогодні призвані організаційні ядра підрозділів територіальної оборони. До їх увійшли найбільш підготовані мешканці Запорізької області, зокрема ті військовозобов’язані, які уклали контракт для проходження служби в резерві.

Ця позапланова перевірка відбувається не тільки в Запорізькій області, подібні збори тривають у деяких інших регіонах України. Але зважаючи на те, що ми є прикордонною областю, яка також межує з районом проведення операції Об’єднаних сил, цим заходам приділяється особлива увага, − зазначив полковник Геннадій Яременко.

Джерело: АрміяInform.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *