На Волині розпочала роботу перша показова ферма


Родина Юхимчуків – перші фермери на Волині, які розпочали свій бізнес завдяки проекту – “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” у рамках спільного проєкту уряду Швеції та ПРООН в Україні, повідомляє AgroReview.

Господарі побудували дворядний корівник із прив’язним утриманням корів. Також є окремий молочний блок.

Наразі на фермі утримують 20 корів. Фермери реалізовують на молокопереробне підприємство приблизно 130 л молока на день.

Про конкурс проектів ПРООН – 2019

Спільний проєкт Уряду Швеції та Програми розвитку ООН “Посилене партнерство для сталого розвитку” оголосив конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні у травні 2019 року.

Проєкт Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну” під назвою “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” переміг у конкурсі грантових проєктів, проведеному ПРООН у червні 2019 року. 

Яким є очікуваний результат проєкту “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села”?

Буде відкрито 4 зразкові сімейні молочні ферми у Рівненській, Волинській, Тернопільській та Хмельницькій областях та 2 навчально-консультаційні центри. Буде організовано роботу 4 дорадчих служб та створено 4 обслуговуючі кооперативи в кожній з областей. Планується, що 60 сільських сімей буде навчено веденню власного молочного бізнесу. Підготовлено 8 дорадників для супроводу сімейних молочних ферм. Створено інноваційну настільну гру зі створення й управління СМФ – “Сімейна молочна ферма”, що дозволить обрати найбільш вигідний сценарій розвитку ферми до її відкриття. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *