НА ВІДРОДЖЕНОМУ У 2014 Р “НВК “ІСКРА” ПРАЦЮЄ НОВІТНІЙ ЦЕХ З ВИГОТОВЛЕННЯ ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На Казенному підприємстві “Науково-Виробничий Комплекс “Іскра”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, відкрито сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

Нагадаємо, НВК “Іскра” (Запоріжжя) був серед семи заводів, які відродились і вийшли на прибутки впродовж 2014-2019 років.

Впродовж довгих років підприємство було збитковим. Починаючи з 2014 року завод працює з прибутком, проводиться модернізація обладнання. Продукцію відправляють, як на експорт, так і до Збройних Сил України.

В результаті глибокої модернізації приладобудівного виробництва сьогодні на КП “НВК “Іскра” успішно функціонує сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією, аналогів якої в Україні немає“, – наголошується в повідомленні.

https://www.facebook.com/ukroboronprom/videos/550990092171456/

Новостворене виробництво випускає нові зразки електронних цифрових обчислювачів, які за своїми параметрами доводять що підприємство вийшло на якісно новий технологічний рівень приладобудівного виробництва. Усі етапи створення модулів виконуються на новому високотехнологічному обладнанні, використання якого зменшує відсоток браку або продукції низької якості.

Відзначається, що впровадження цієї технології підвищило якість та зменшило собівартість продукції КП “НВК “Іскра”. Тому що модулі, які виготовляються, використовуються майже у всіх типах виробів, що випускаються підприємством.

Нагадаємо, що на початку цього року на КП “НВК “Іскра” завершились роботи по оснащенню та введенню в дію нової дільниці верстатів з числовим та програмним керуванням.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *