На Netflix в день релізу вийшов ще один фільм з українською озвучкою та субтитрами


Коли 5 років державної підтримки і захисту прав української мови дають результат.

Вже не вперше на стрімінговій платформі Netflix виходять фільми з українським дубляжем в перший день прем’єри.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що сервіс Netflix веде роботу над локалізацією сервісу для жителів України. Передбачалось, що роботи займуть до року. А вже у вересні 2020 р з’явилась інформація: В NETFLIX З’ЯВИТЬСЯ УКРАЇНСЬКИЙ ДУБЛЯЖ.

Згодом у вересні 2020 року на Netflix з’явився перший мультфільм українською мовою – “Губка Боб: Втеча Губки”. А травні 2021 року повноцінні українські субтитри і озвучку отримали також і такі фільми: “Галстон”, “Жінка у вікні”.

Раніше стрічка “Треба відступати” став першим оригінальним фільмом Netflix з повноцінною українською озвучкою. Ця картина – це фантастичний бойовик про роботів і андроїдів з Ентоні Макі, що вийшов в січні 2021 року.

21 травня цей список доповнив зомбі-бойовик “Армія мерців” відомого американського режисера Зака Снайдера. Картина вже отримала перші відгуки від топових критиків.

Джерело:24 канал

Новинка одразу доступна українським шанувальникам з повноцінною українською озвучкою та субтитрами.

Сюжет картини “Армія мерців”

В основі історії – команда найманих грабіжників, які ризикують і відправляються у Лас-Вегас під час навали зомбі. Вони вважають, що це ідеальний час для того, щоб пограбувати казино.

Українською версією фільму традиційно займалася студія Postmodern, яка є офіційним партнером Netflix в Україні.

Бюджет фільму склав майже 70 мільйонів доларів. Рейтинг картини на Rotten Tomatoes серед критиків становить 71%, а за версією глядачів — 77%; на Metacritic відповідно 57% і 5,8%.

Netflix в Україні

Міжнародна версія Netflix працює в Україні з 2016 року, однак є деякі обмеження, включаючи неповну бібліотеку контенту від сторонніх виробників в порівнянні з США, оплату в євро та англомовний інтерфейс (наприкінці 2020 року додали російськомовний інтерфейс).

Наприкінці 2020 року “Так Треба Продакшн” та Postmodern Postproduction стали першими партнерами онлайн-кінотеатру в Україні. Запис української версії Netflix може відбутись вже 2021 року.

“Армія мерців” 2021: трейлер:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *