На кремлівських загарбників чекатиме тотальний опір на військовому і громадянському рівні (відео)


Джерело

Андрій Глухенький, спікер УЦАБ

“Попри істерію в медіа та чисельні заяви іноземних фахівців і політиків про «ось-ось може початися», більшість українців далекі від паніки, стурбованість і страх (в першу чергу за дітей, дружин і батьків) звичайно є, але це не паніка і не фатальне очікування неминучої поразки.

Тому має бути наша адекватна гібридна відповідь, спеціальні інформаційні операції. І пояснювати тут, який зміст має бути в таких продуктів не потрібно – фахівці і психологи це прекрасно знають.

Але мета цих дій повинна бути одна – вони мають підсилити суспільні переконання в тому, що українці не боягузи, що любов до Батьківщини не порожні слова, і що зброю до рук для захисту родини, рідного дому і міста візьмуть значно більше патріотів, ніж говорить сумнівна соціологія, а бажання навчитись стріляти та надавати медичну допомогу шириться серед громадян лавиноподібно, і волонтери готові мобілізувати всі свої можливості для підтримки державних заходів із забезпечення опору.

Кожен українець має сформувати для себе розуміння, що байдуже споглядання за тим, як сусід записався до тероборони, чи готується до участі у добровільних формуваннях – контпродуктивне і шкідливе, в тому числі і для самого пасивно споглядаючого. Бо велика війна, якщо вона прийде, не омине нікого, яку б позицію хто б не займав. Ця істина вже має яскраве підтвердження на прикладі долі мешканців окупованих районів Донецької та Луганської областей.  

В той же час, якщо буде широко висвітлено, що сили тероборони (це без ЗСУ, резерву і мобілізованих) укомплектовані на 100% від  запланованого складу, а бажаючих вступити до неї навіть у кілька разів більше, і громадяни, які туди не потрапили, вчяться на волонтерських засадах військовій справі, дізнаються «рецепт» коктейлю Молотова і шукають де придбати чи отримати зброю, то повірте, це підніме дух нації і справить незабутнє враження на агресора, який зрозуміє – земля дійсно горітиме у нього під ногами.

Кремль повинен усвідомити, що напасти він, звісно, може, але далі його чекатиме тотальний опір на військовому і громадянському рівні, тому що мільйони українців готові не вмирати, а вбивати за свою землю і свободу.

Тому, всі, хто дійсно хоче миру, повинен наполегливо і вперто готуватися до захисту держави, не поширювати панічні «вкиди», об`єднуватися з однодумцями та підтримувати Збройні сили і добровольців. А роль держави – не лише організувати й забезпечити громадян всім для цього необхідним, але й примножувати патріотизм, підсилювати мотивацію й запал людей, максимально поширюючи інформацію про готовність нашого суспільства до рішучого опору будь-яким зазіханням Кремля.”  

Одеські активісти, як і харківські та активісти інших міст України активно готуються до зустрічі москвинського окупанта.

Одесити опублікували відео, на якому заявили, що готові захищати Одесу у разі російського вторгнення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *