На дороги Києва вийшли чергові новенькі українські трамваї


Попри війну і негаразди, столиця живе і оновлюється. На дороги Києва вийшли чергові новенькі українські низькопідлогові трамваї. Про це повідомив міський голова Києва .

Сьогодні на маршрут №33 (з Троєщини на Дарницю) вийшли 8 новеньких трамваїв українського виробника «Татра-Юг». Тепер маршрут курсування повністю відновлений, – повідомив Віталій Кличко.

За словами мера пікові години інтервал руху на ньому складатиме 15 хвилин.

Нові трамваї курсуватимуть оновленими коліями, що відремонтували на ділянці між вулицями Павла Усенка і Фінським провулком. Загалом оновили 1076 метрів колії, замінили 1809 шпал, демонтували 2 стрілочних переїзди.

Нагадаємо, українська компанія Татра-Юг презентувала нову повністю низькопідлогову модель трамваїв на виставці InnoTrans 2018, яка проходила у Берліні.

У 2018 році повідомлялось, що Татра-Юг – це вітчизняний виробник з 95% локалізацією виробництва в Україні. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, виробничі потужності – в Дніпрі на базі ДП “ВО ПМЗ ім. Макарова”.

У тому ж 2018 році підприємство Татра-Юг виграло тендер на поставку нових трамваїв для Києва. Згідно з умовами тендеру 10 трамвайних вагонів від переможця тендеру, Київ повинен був отримати з 1 грудня 2018 року по 31 грудня 2019 року.

Продукція української компанії також користується попитом закородом. Зокрема контракт на поставку 15 трамвайних вагонів в єгипетське місто Олександрія був підписаний ще в 2017 році. На тендері український виробник переміг ряд відомих світових виробників трамваїв.

У лютому 2019 року компанія “Татра-Юг” відправила свій перший трамвайний вагон, який було виготовлено для Єгипту. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *