Прокремлівський щур-напівфабрикат і наш клієнт хоче пролізти до Міністерства оборони України.


На сайті Міністерства оборони України нещодавно опублікували перелік кандидатів до участі у конкурсі до Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України.

Щури кремлівські і покидьки виходять зі сплячки”, – подумав я, коли побачив у цьому переліку прізвище безпринципного і наскрізь просякнутого проросійщиною клієнта з Чистилища сайту Миротворець Дмитра Добродомова.

Спробую коротко нагадати лише тільки про три яскравих моменти з т.з. “антикорупційної” біографії нашого піддослідного.

– У 2014 році під час війни з російськими фашистами Добродомов був просунутий Кремлем до Верховної Ради України. Вже у Верховній Раді бігав по всіх антиукраїнських телеканалах (112, ZIK, NewsOne, INTER), де весь час просував проросійські пропагандистські наративи.

– Політичний проєкт під назвою “Народний контроль”, ватажком якого є Добродомов, створений за участю і на гроші проросійських олігархів Дмитра Фірташа та Петра Димінського.

– Лідери “Народного контролю” і т.з. сподвіжніки Добродомова ще за часів Януковича, як справжні борці з корупцією, займалися рекетирством, щемили комерсів, знімали побори з нічних клубів, ринків, підприємців (це про А.Антонущака). А опинившись на Державних посадах замість боротьби з корупцією очолювали її (це про О.Мусія, якого зі скандалом випхали з Міністерства охорони здоров’я).

І ось тепер ця аморальна, грошезалежна істота, популіст і маніпулятор на прізвище Добродомов, яка кілька років тому залягла на дно і тихо сопіла у дві дірки (не про ніс мова) хоче пролізти до Міністерства оборони України.

Пролізти для того щоби що?

Хочу нагадати народну мурдість — кількість мерзотників серед борцунів з корупцією не менша ніж в середовищі корупціонерів.

Мабуть після яєць по 17грн. за штуку і яблук по 57грн. за кг. наявність клієнта з Чистилища сайту Миротворець Дмитра Добродомова у антикорупційної раді при Міністерстві оборони України буде перебором.


Чи не так, Олексій Рєзніков?

Фрагмент з листування російських пропагандисток М.Столярової та О.Новосьолової про результати просування у Верховну Раду України 8 скликання своїх протеже – Капліна, Добродомова й Пузанова. Говорять про те, що просунути їх то вони просунули, але ж слід зробити щоб якісно на кремль працювали.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Прокремлівський щур-напівфабрикат і наш клієнт хоче пролізти до Міністерства оборони України.

  1. Якийсь сюр! То у нас портнови найкращі правники, то татарови – найефективніші працівники ОПи, тепер добродомови боротимуться з корупцією. А піпл хаває (((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *