На Донеччині за півроку затримано 143 терориста – МВС


наруПравоохоронці за півроку виявили понад двадцяти схронів зі зброєю та боєприпасами на території міст і сіл Донецької області. Про це повідомляє прес-служба обласного УМВС.

У ході спільних з Національною гвардією України, Службою безпеки України спецоперацій було виявлено більше 20 схронів зі зброєю та боєприпасами, залишених в українських містах членами терористичних угруповань. За півроку на території області з незаконного обігу вилучено понад 260 одиниць вогнепальної зброї, 55 тисяч патронів різного калібру, понад 1,5 тисячі боєприпасів і понад 100 кг вибухівки.

Крім того, на сьогодні міліцією Донеччини затримані 143 активних учасника терористичних організацій і незаконних збройних формувань. У розшук оголошено понад 500 осіб, ще близько 1300 жителів регіону перевіряються на причетність до діяльності так званої «ДНР».

Тривають цільові відпрацювання населених пунктів, посилено контроль на автошляхах області. Найбільші зусилля правоохоронців зосереджені на населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Мова йде не тільки про оперативну роботу, а й про звичайну допомоги місцевому населенню.

«Люди, які намагаються вижити під постійними обстрілами без світла, води і газу, очікують від міліції захисту та елементарної допомоги. Вони повинні знати телефони міськрайорганів, мати можливість особисто спілкуватися з керівниками міліції та отримувати відповіді на всі свої запитання. Тільки за таких умов можна говорити про відновлення довіри населення та налагодженні взаємодії з суспільством», – зазначив начальник обласної міліції В’ячеслав Аброськін.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *