Москва грається на Донбасі у СРСР 2.0


колаборантиМинулий місяць був позначений маловідомими широкому загалу ініціативами окупаційної влади Донбасу.
Приміром, 20 червня в Донецьку за організаційної та фінансової підтримки Кремля відбувся так званий “Перший з’їзд народних представників окупованих територій”.

От тільки окупованими територіями кремлівські ідеологи називають не захоплені ними частини Донбасу, а… Україну.
Отже, “з’їзд”, на який кремлівські агенти зібрали маргиналів, яких вони ж і повирощували у південних та східних областях України, заявив про створення “Запорожской народной республики”, “Харьковско-Сумской народной республики” та “Народной республики Причерноморья”.

Делегати  з’їзду колаборантів — біля 40 чоловік — написали листи: президенту Путіну, лідерам терористів Захарченку та Плотницькому та до так званого парламенту так званої “Новоросії” з проханням внести їхні “республіки”до складу “Новоросії”.

У постанові цього з’їзду виписана заява про необхідність створення на українській землі “республиканского совета” та “республиканского исполнительного комитета”. За задумом кремлівських поводирів, ці “советы” мають утворити “Союз народних республік”, координувати який має “верховный совет” та “центральний исполнительный комитет”.

З’їзд відбувся у Донецьку за участі бойовиків з терористичного угрупування “Народное ополчение Донбасса” та депутатів неіснуючого “парламента Новоросіі”, — отже, Олег Царьов, чиї окупаційні повноваження стікають за місяць, буде звинувачений у перевищенні тих самих повноважень. Тобто, як кажуть самі колаборанти, ідея створення “правітєльства в ізгнаніі” під орудою Миколи Азарова, біглого екс-прем’єр-міністра України, Москвою більше не підтримується.

https://www.youtube.com/watch?v=yzKIRqdPZn8

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *