На 70% зріс товарообіг між Україною та США


Товарообіг між Україною і Сполученими Штатами Америки  трохи більше ніж за рік зріс на 70%.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Радником Президента США з питань нацбезпеки Джоном Болтоном.

Повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Сторони обговорили шляхи розширення економічної співпраці. За словами Петра Порошенка, вже можна говорити про певні позитивні підсумки українсько-американської економічної співпраці.

«Наш товарообіг трохи більше ніж за рік зріс на 70%. Жодна країна світу не демонструє такого зростання і це реалізація моїх домовленостей у Білому домі минулого року, яких ми досягли з Президентом Трампом», – сказав Порошенко.

Президент подякував США за підтримку реформ в Україні та висловив впевненість у можливостях розширення двосторонньої співпраці.

Глава держави також зауважив, що під час Параду до Дня Незалежності Джон Болтон мав можливість побачити нову українську армію.

«Українські Збройні Сили є однією з найсильніших і найефективніших армій в Європі. Ми міцно тримаємо Росію на лінії зіткнення, даємо міцний опір», – наголосив він.

Президент України подякував Джону Болтону за участь представників Збройних Сил США та інших армій-членів НАТО, зокрема Великої Британії, Канади, Естонії, Латвії, Литви, Румунії та інших країн-партнерів України у військовому параді на Хрещатику.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *