Митна служба Британії у співпраці з СБУ знешкодили одну з найбільших злочинних організацій


Податкова і митна Служба Великої Британії разом зі Службою безпеки України знешкодили одну з найбільших злочинних організацій, що займалась контрабандою цигарок до ЄС.

Про це повідомляє Главком з посиланням на посольство Великої Британії в Україні.

«Податкова і митна Служба Великої Британії і Служба безпеки України нанесли скоординований удар по міжнародній злочинній групі. Знешкоджено одну з найбільших злочинних організацій, що займалась контрабандою контрафактних цигарок на територію країн ЄС. У боротьбі із організованою злочинністю співпраця наших служб не має кордонів», – йдеться у повідомленні.

У посольстві відзначили роботу СБУ і зазначили, що Британія продовжуватиме зміцнювати двосторонню співпрацю між правоохоронними органами.

Нагадаємо, на Закарпатті Служба безпеки України вилучила найбільшу в українській історії партію контрабандних цигарок вартістю 70 млн грн. Про це 29 червня повідомляв пресцентр СБУ.

Ділки планували транспортувати продукцію до країн Євросоюзу через державний кордон у Закарпатській області, частину реалізувати на чорному ринку в нашій країні. Правоохоронці вилучили більше 10 тис. коробів цигарок різних марок та виробників без марок акцизного податку та без відповідних документів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *