Миротворець в ефірі Радіо Крим.Реалії


Спікер групи Центру “Миротворець” SEAKRIME Катерина Яресько в студії Радіо Крим.Реалії з обговоренням ситуації про підрив Україною міжнародних санкцій проти російського агресора, порушення самою Україною режиму закритих портів Криму, який запроваджений для європейських та американських компаній за проханням України, як країни, в якої Росія (країна агресор) окупувала частину території, і країни, яка стримує збройну російську агресію.

Ще на початку збройної агресії Росії у Центрі “Миротворець” визначився окремий напрямок роботи з порушниками режиму закритих портів тимчасово окупованого Криму.

Частину сил Центру було відведено на систематичне фіксування незаконних заходів в закриті порти Криму та формування бази доказів порушень як українськими так і іноземними компаніями. Групу дослідників назвали SEAKRIME.

Роботу слідопитів групи, технічними засобами і альтернативними джерелами забезпечує миротворчий спецназ, основ основ Центру “Миротворець”. Їх ніхто ніколи не бачив, навіть спікер групи Катерина Яресько, але без них не було б нічого.

І все ж, чому тоді, коли ми просимо Європу та США посилювати санкційний тиск на російського агресора, Україна впродовж усіх років російсько-української війни не може припинити ільменітові схеми, не може припинити постачання українського ільменіту в тимчасово окупований російським агресором Крим і притягнути до відповідальності винних?

Чому Україна дозволяє Фірташу нарощувати виробництво в Криму і потім спокійно незаконно експортувати продукцію з окупованого Криму. Про це розповів Прокурор Автономної Республіки Крим Ігор Поночовний.

У цій ситуації відсутності достатньої політичної волі української влади для формування адекватного законодавства і санкцій щодо порушників, журналістські розслідування групи Центру “Миротворець” SEAKRIME та наших колег журналістів не дозволяють злочинцям і зрадникам розслаблятися, змушують їх вигадувати все нові і нові схеми.

А іноді їхні компульсивні дії неабияк веселять колектив Центру “Миротворець”. Завдяки нам вони вже документи перед заходом в захоплені порти на надувних шлюпках возять, щоб, не дай Бог, Миротворець НЕ перехопив в ефірі. А перед заходом в порт ретельно закривають ганчір’ям усі написи, які можуть їх ідентифікувати.

Від одного згадування назви “Миротворець” контрабандисти починають оглядатись.

КТО КОШМАРИТ РОССИЙСКИХ ОККУПАНТОВ И КОНТРАБАНДИСТОВ В КРЫМУ?

ПРИЄМНО БАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ І СВОЄЇ РОБОТИ
На московщині знають, що без Миротворця тут не обійшлося. Ми старалися.
Правда, московити?

ПОКАРАНО 10 ІНОЗЕМНИХ СУДЕН ЗА ВХІД У ПОРТИ ОКУПОВАНОГО КРИМУ

КРАЇНИ ПРАПОРА ВИКЛЮЧАЮТЬ СУДНА ЧЕРЕЗ ЗАХОДИ У ПОРТИ КРИМУ

ЗУСИЛЛЯМИ ПОСТІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА УКРАЇНИ ПРИ IMO 46 СУДЕН ВИКЛЮЧЕНО З МОРСЬКИХ РЕГІСТРІВ ЧЕРЕЗ НЕЗАКОННІ ЗАХОДЖЕННЯ В КРИМСЬКІ ПОРТИ

СВІТОВА МОРСЬКА ПРЕСА ПРО БОРОТЬБУ УКРАЇНИ З СУДНАМИ-ПОРУШНИКАМИ, ЯКІ ВІДВІДУЮТЬ ПОРТИ ОКУПОВАНОГО КРИМУ.

Стоп-кадри з кримських веб-камер, де контрабандисти з виключеними розпізнавальними сигналами і завішаними ганчірками назвами, заходять в закриті порти Криму та з нашими статтями на цю тему ви можете ознайомитись за посиланням SEAKRIME.

Весь ефір ток-шоу «Доброго ранку, Крим» Радіо Крим.Реалії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *