Крим. Санкції. Зрада


На жаль, цю інформаційну маячню запустив відомий європейський політик не розібравшись в питанні. В росії ж (країна агресор) для ведення інформаційної війни фінансується багатотисячний штат інформаційних бійців, які професійно використовують будь-який інфопривід у своїх цілях, не гребуючи сортами лайна.

І, на жаль, наші ЗМІ підхоплюють ворожі “вкиди” і легалізують “качки” в українському інформаційному просторі.

Так, російські ЗМІ вибухнули новиною, що начебто Великобританія пом’якшила кримські санкції.

Насправді ні, після виходу країни з ЄС припинилась дія введених в ЄС обмежень, тому тепер Великобританія ВВЕЛА свої санкції щодо незаконних дій російського агресора.

В будь-яких санкціях, і європейських також, прописується гуманітарний компонент. І в британських також, наприклад у виключних умовах морякам дозволено сплатити гроші кримському порту. Ну це якщо британське судно матиме надзвичайну ситуацію, аварія чи закінчилися продукти, то можна купити їх в Феодосії або Керчі, сплатити гроші порту.

Комерційні рейси, круїзи під суворою забороною. Запоребрікові пропагандисти вхопилися за цей гуманітарний компонент і використовують новину в інформаційній війні.

Спокійно, зради нема. ☺

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *