“Мотор Січ” виграла два тендери з ремонту авіатехніки на 13 млн грн для закордонних замовників


ПАТ “Мотор Січ” у лютому та березні цього року виграло два тендери з ремонту та обслуговування повітряного транспорту інозамовників на загальну суму 13,1 млн гривень.

Відповідна інформація про тендери оприлюднена на майданчику державних закупівель ProZorro, повідомляє Defense Express.

Замовником обох тендерів виступала Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”. В обох випадках без оприлюднення деталей був укладений за категорією “Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги”.

В першому випадку, договір укладений 4 лютого 2020 року, відремонтовану продукцію буде поставлено у Туреччину. За свою роботу “Мотор Січ” має отримати 3,446 млн гривень. Строк виконання – 2020-2021 роки.

У другому тендері (договір укладений 12 березня) кінцевий замовник не розголошується, а постачання здійснюється “за межі митної території України”. Сума сплати послуг становить 9,66 млн гривень. Строк виконання робіт 2020-2021 роки.

Нагадаємо, восени 2018 року стало відомо, що “Мотор Січ” спільно з ДП “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон” виконають ремонт 17 гелікоптерів Мі-17 для турецької жандармерії на $40 млн.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *