МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВИНИЩУВАЧ МІГ-29МУ2 ПОЧАВ ЛЬОТНІ ВИПРОБУВАННЯ З РАКЕТАМИ КЛАСУ “ПОВІТРЯ-ЗЕМЛЯ”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Модернізований фронтовий винищувач МіГ-29МУ2 розпочав випробувальні польоти з керованими ракетами здатними вразити наземні цілі.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на MilitaryAviation.in.UA.

Як видно на фото під крилом бойового літака знаходиться високоточна авіаційна ракета класу “повітря-земля” малого радіуса дії Х-29Т.

Прототип МіГ-29МУ2 з ракетою Х-29, цей же літак після ремонту та модернізації з корегованою авіабомбою КАБ-500 на підвісці

Нагадаємо, що перша згадка про відновлення робіт на тему МіГ-29МУ2 з’явилась ще в січні 2018 року.

Тоді в січневому номері авіаційного журналу Air Forces Monthly вийшла стаття Олександра Гольца про модернізацію винищувачів МіГ-29 на ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” (ЛДАРЗ).

В травні 2019 року літак був представлений тодішньому міністру оборони Степану Полтораку під час його візиту на львівське підприємство.
Перший випробувальний політ дослідного зразка МіГ-29МУ2 відбувся наприкінці 2019 року. Тривають роботи з підготовки його до державних випробувань.

Кабіна пілота фронтового винищувача МіГ-29 ПС ЗСУ (тренування в зоні ООС у травні ц.р.) та модернізованого МіГ-29МУ2 (праворуч).

Основною особливістю модернізації є можливість застосування керованих авіаційних засобів ураження класу “повітря-земля” (ракети Х-29, кореговані авіабомби КАБ-500).

Також відомо, що нова вітчизняна модернізація літака МіГ-29МУ2 отримала більш сучасну кабіну, з заміною старих радянських аналогових індикаторів на цифрові. Крім того, на винищувач встановлено системи VOR, ILS, DME – бортову апаратуру, яка дасть змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль за посадкою літака та виконувати польоти на міжнародних трасах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *