«Мотор Січ» презентувала сучасні вертольоти на форумі в Києві


Джерело: Укрінформ.

В аеропорту “Бориспіль” відбувся форум “Велике будівництво: авіація та туризм”, де Запорізьке підприємство “Мотор Січ” представило свою продукцію.

“В Україні з’явилася гелікоптерна індустрія, раніше цього не було. Гелікоптери наполовину композитні: композитні лопаті, скляна кабіна, вона повністю цифрова всередині – все виготовлено українськими конструкторами, сертифіковано”, – зазначив керівник “Мотор Січ”.

Він представив санітарний гелікоптер Мі-2МСБ-1, який оснащений європейським обладнанням та здатний транспортувати хворого у будь-якому стані.

Також президент АТ “Мотор Січ” презентував сучасний бойовий гелікоптер, який стоїть на озброєнні, повністю модернізований, оснащений тепловізором, який виготовляє Черкаський завод «Фотоприлад».

Тепловізор бачить на16 км. Тобто індустрія повністю забезпечує нашу армію, – додав Богуслаєв.

Він зазначив, що гелікоптер вміщує 40 десантників.

Щодо завантаженості підприємства, було повідомлено, що наразі є замовлення на 25 гелікоптерів. Наступного року мають здати 10 одиниць.

“Ми побудували лінію на 60 гелікоптерів на рік. Робимо – 20. Будуть замовлення, робитимемо 60. Гелікоптер – це вже не розкіш, це вже необхідність. Зараз відкриваємо цех з виробництва фюзеляжів. Наступний етап – це пасажирський гелікоптер, абсолютно композитний, з європейських матеріалів, на 8 осіб. Перспективи є. Попит є”, – сказав Богуслаєв.

«Мотор Січ» — українське підприємство, яке займається розробкою та виробництвом, ремонтом та обслуговуванням авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та гелікоптерів, а також промислових газотурбінних установок. Штаб-квартира розташована у місті Запоріжжі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *