Мобільні лазні для ЗСУ з контейнерів НАТО, в яких союзники передають нам боєприпаси


Що значить для бійця ЗСУ мобільна лазня? Подивіться відео.

Що таке для нашого захисника банно-пральний комплекс, якщо бійці на нулі в мокрому і холодному окопі іноді тиждень і більше навіть не знімають взуття?

Поради медика Андрія Січки як вберегти в окопах свої ноги від грибка, мацарації і обмороження.

“В окопах мокро, майже завжди… І холодно. При цьому неможливо розвести багаття та просушити шкарпетки і бєрци, бо працює арта і позицію накриють миттєво. Тому дуже важливо мати в запасі декілька пар сухих шкарпеток, протигрибкові мазі або пасту таймурову. І за будь-яких умов, обов’язково, хоч раз на добу, хоч на 10-15 хвилин знімати бєрци, обирати вологою салфеткою ноги, розтирати пальці ніг, робити гімнастику, хоч декілька рухів пальцями, щоб відновити кровоток і лімфостаз, обов’язково обробити ноги мазями, а краще пастою таймуровою, одягнути сухі шкарпетки (при наявності), на них можна одіти щільний пластиковий пакет, щоб не промокав і зверху ще одну пару шкарпеток. Тому зимове взуття завжди беріть на розмір більше, бо ноги повинні бути не стиснуті.

Чому важливо це робити? На фото обмороження пальців ніг 4 ступеня, що підлягають ампутації, якщо взуття вогке (а воно у всіх таке на нулі) і ступня знаходиться в постійному стисненні, порушений кровообіг, це приводить до мацарації шкіри ступнів, вони біліють і при зниженні температури повітря нижче нуля – дуже швидко проходить обмороження.”

Петро Порошенко показав, як вони зі Справою Громад роблять мобільні лазні із контейнерів НАТО, в яких наші союзники привозять нам боєприпаси.

Робочий майданчик працює 24/7. 1 тиждень — 1 комплекс. Це вже 5 покоління лазень, удосконалене після застосування у бойових умовах. Взагалі над ними почали працювати ще у 2014 році.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *