Мюнхенський план капітуляції для України “12 кроків” це план російського агресора


Так званий “план примирення України та Росії” із 12 кроків, озвучений 14 лютого 2020 року на Мюнхенській безпековій конференції, частково повторює тези Кремля. Про це йдеться в опублікованій на сайті аналітичного центру Atlantic Council заяві, яку підписали 24 американські експерти, серед яких колишні посли США в Україні Джон Гербст, Стівен Пайфер, Роман Попадюк, Вільям Тейлор і Марі Йованович.

Експерти підкреслюють, що план “приховує походження проблеми та унеможливлює пошук потрібного рішення”.

А першопричина конфлікту в наступному: Конфлікт розпочався, коли російські війська в російській формі, які діяли без розпізнавальних знаків, захопили український півострів Крим і Москва “анексувала” його. Потім Москва почала гібридну війну на Донбасі й використала свій масивний дезінформаційний апарат, щоб подати це як громадянський конфлікт в Україні.

“Без кремлівського керівництва, фінансування, зброї (включно з важким озброєнням), боєприпасів та, у деяких випадках, регулярних підрозділів російської армії не було б “конфлікту всередині й навколо України”, – ідеться в заяві американських єкспертів.

У центрі Миротворець уважно ознайомилися з планом кремлівської “мюнхенської змови” та занесли його розробників до Чистилища сайту “Миротворець”. Щоб всі знали, хто під час російської агресії проти України “грав” на боці російських загарбників.

Нагадаємо, 14 лютого 2020 року Центр “Миротворець”, з урахуванням першопричин конфлікту, запропонував свій Мирний план з трьох кроків, який майже гарантовано призведе до закінчення війни та відновлення суверенітету та територіальної цілостності України, а саме:

1. Російські загарбники мають вивести всі свої війська з окупованих територій України (з Криму і Донбасу).

2. Росія має припинити постачати озброєння і боєприпаси бойовикам на окупованих нею територіях.

3. Росія, як країна агресор і загарбник має у повному обсязі відшкодувати всі збитки, нанесені Україні та її громадянам внаслідок своєї агресії.

Наводимо встановлених т.з. “розробників” Мюнхенського плану капітуляції для України:

Нижче наводимо кремлівський так званий “план примирення України та Росії” із 12 кроків, озвучений 14 лютого 2020 року у Мюнхені.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Мюнхенський план капітуляції для України “12 кроків” це план російського агресора

  1. Озвучені Вами прізвища,а що далі?Цих гнид треба просто душити,бо вони дійсно гниди на тілі Украіни.А коли єсть гниди ,роблять дезинфекцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *