Кожна 10-та пляшка соку в світі і кожна 4-а яблучного соку в США зроблена з українських фруктів та ягід


Вже який рік поспіль українська компанія T. B. Fruit займає третю лідерську позицію в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків в Європі.

До складу компанії входять сім заводів по переробці фруктів і овочів, чотири з яких знаходяться в Україні (інші — у Польщі та Молдові).

Українському споживачеві компанія відома соків прямого віджиму ТМ “Galicia”, а світ знає T. B. Fruit як потужного виробника концентрованих натуральних соків, повідомляє Аgro Review.

Загальна потужність переробних заводів T. B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів і ягід. А це, відповідно, майже 150 тисяч тонн концентрованого соку щорічно.

2afb9d48-3871-4e5a-a14d-bd78b12a4fa5

У минулому році з фруктів і ягід, перероблених на заводах компанії, була зроблена кожна 10-та пляшка соку в світі і кожна 4-а пляшка яблучного соку в США (у 2014 році T. B. Fruit був найбільшим експортером яблучного концентрованого соку в США).

З української сировини виготовляються сотні торгових марок у світі. Концентровані соки виробництва T. B. Fruit поставляються глобальних лідерів, таких як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T. B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів як: Sandora, “Садочок”, “Сандорик”, Rich, “Живчик” та ін.

Засновник і власник T. B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що у 2020 році географія експорту продукції компанії (близько 90%) налічує 40 країн світу, серед яких важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю. А ці країни дуже уважно ставляться до якості сировини, що надходить до них.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *