Міністерство оборони України масово заморозило важливі закупівлі для армії


Українська армія ризикує опинитися в тому ж положенні, в якому перебувала навесні 2014 року, коли кожен військовослужбовець сам забезпечував себе одягом і амуніцією.

Бо війна закінчилась лише в голові Зеленського. Українських військовослужбовців розстрілюють російські війська та їхні найманці. Попереду важка зимівля в окопах. А в Києві відосікі і найстрашніше, що трапляється в ОП, це 37° у Володимира Зеленського.

Тільки за останні 8 місяців Департамент військових закупівель Міністерства оборони України під різними приводами відстрочив або скасував ряд важливих тендерів для української армії.

Про це повідомляє Обозреватель.

Варто зазначити, що за даними глави Рахункової Палати через скасування або відстрочення тендерів у Департаменті державних закупівель Міністерства оборони невитраченими залишилися більше 10,6 мільярда гривень в інтересах армії, і відповідно до чинного законодавства, ця сума не може бути використана в наступному бюджетному році.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, а саме – за даними авторизованого електронного майданчика prozzorro.gov.ua і акредитованих державою майданчиків, за останні півроку скасовані або заморожені тендери щодо безлічі важливих для армії позицій.

Так, скасовані або заморожені тендери на 120 тисяч пар черевиків.

Тендер на 180 тисяч футболок і сорочок.

Тендер на 40 тисяч спальних мішків та іншого важливого обмундирування на загальну суму в півмільярда гривень.

Скасовано закупівлю амуніції для військових: 20 тисяч шоломів і 20 тисяч бронежилетів.

Також скасовано ряд великих тендерів паливно-мастильних матеріалів для танкових двигунів і дизельного палива, яке використовується важкою бронетехнікою.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *