«Маяк» презентував барабанний гранатомет «Шустер-40»


Завод «Маяк» презентував вітчизняний барабанний гранатомет «Шустер-40», призначений для відстрілу 40-мм пострілів уламкових гранат ВОГ-25 або інших аналогічних боєприпасів.

Про це повідомляє «Мілітарний».

Повідомляється, що наразі вже проведені заводські випробування поліцейської версії, застосування якої – відстріл димових та світлошумових гранат у форм-факторі ВОГ-25.

У Нових Петрівцях була проведена презентація поліцейської версії для офіцерів Національної гвардії України.

«Шустер-40»

  • За принципом дії барабанний гранатомет «Шустер-40»  схожий на свої аналоги – південно-африканський MGL та російський РГ-6.
  • Гранатомет складається з регульованого прикладу, барабанного блоку стволів, корпусу з віссю та силовою штангою, ударно-спускового механізму з пістолетною рукояткою.
  • На відміну від російського зразка на «Шустер-40» використовують ряд полімерних деталей, що полегшує вагу гранатомету.
  • «Шустер-40» має фронтальне живлення боєприпасів, барабан розрахований на шість пострілів.
  • Дальність стрільби відповідає штатному підствольному гранатомету ГП-25, прицільні пристрої встановлюються на планку Вівера.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *