Миротворець занепокоєний зростанням проявів екстремізму в Європі і пропонує об’єднати зусилля в протидії


ЩО ТАКЕ ЕКСТРЕМІЗМ І ДЕ ВІН НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИЙ

Екстремі́зм (від фр. extremisme, лат. extremus — крайній) — прихильність крайнім поглядам і, особливо, методам, діям, заходам у політиці.

Важливо зазначити, що на континенті Євразія найбільш схильною до проявів екстремізму є Франція і Німеччина, яка навіть не заперечує цього.

❗Правий екстремізм, расизм та антисемітизм становлять найбільшу загрозу безпеці в Німеччині, а кількість злочинів, скоєних екстремістами всіх видів, суттєво зросла минулого року.

Про це 9 липня 2020 року заявив міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеегофер на брифінгу в Берліні.

“Прояви правого екстремізму, расизму та антисемітизму в нашій країні продовжують зростати… Вони є найбільшою загрозою для безпеки в Німеччині”, – сказав він.

За його словами, зростає також готовність екстремістів до насильства. 🛑 Федеральне відомство з питань захисту конституції (контррозвідка) заявляє, що понад 22 300 правопорушень і злочинів були скоєні правими екстремістами торік, що майже на 10% більше, ніж у попередньому.

У полі зору правоохоронних органів перебуває 32 080 осіб, яких вважають правими екстремістами, з них 13 тисяч вважають схильними до насильства. Крім того, було зафіксовано понад 6400 правопорушень з боку лівих екстремістів, що на 40 відсотків більше у порівнянні з 2018 роком.

“Лівий екстремізм також все більше турбує органи безпеки”, – сказав Зеехофер.

Не дивно, що саме Німеччина стала ініціатором створення загальноєвропейського реєстру екстремістів. Багато людей, не розбираючись у термінології плутають екстремізм з тероризмом.

Центр “Миротворець” підтримує створення загальноєвропейського реєстру екстремістів.
Оскільки Центр має відповідний досвід, пропонуємо свою допомогу відповідним європейським структурам, а також пропозицію розмістити зазначений реєстр екстремістів на ресурсах сайта “Миротворець”.

Разом переможемо!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *