Львівський авіаційно-ремонтний завод розширив можливості відновлення фронтових винищувачів


ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розширив свої технологічні можливості з відновлення військової авіації, – повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Йдеться про розширення номенклатури ремонту плат блоків авіаційного, радіоелектронного обладнання та авіаційного озброєння літаків типу МіГ-29.

  • Закуплено сучасний автоматизований діагностичний комплекс (АДК) серії “Діана – 4.6”, який призначений для діагностування складних цифрових і цифро-аналогових змінних елементів електронної апаратури. Це дозволить проводити якісну діагностику і скоротити час для ремонту плат підприємством.
  • Також, протягом 2018 року за власні обігові кошти, без зупинки технологічного процесу гальванічного покриття деталей авіаційної техніки, здійснено ремонт та реконструкцію приміщення лінії підготовки та багатошарового покриття гальванічної дільниці цеху № 7 (механічного).
  • Встановлено обладнання та гальванічні ванни українського виробника із сучасних термопластичних матеріалів. Дільниця модернізована випрямлячами постійного струму типу ВАКР-М.
  • Крім того, на підприємстві тривають дослідно-конструкторські роботи стосовно модернізації винищувачів МіГ-29 до варіанту МіГ-29МУ2. У результаті подальшої модернізації буде вдосконалено можливості літака із нанесення високоточних ударів по наземних цілях.

ДП “ЛДАРЗ” здійснює ремонт авіаційної техніки військового призначення. Підприємство спеціалізується на відновленні фронтових винищувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *