Луцький “Богдан” виграв тендер на поставку 57 тролейбусів до Харкова за кошти ЄБРР


Луцький автоскладальний завод корпорації «Богдан» переміг у тендері на постачання Харкову 57-ми 12-метрових тролейбусів за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку майже на 11,5 мільйона євро. Пропозиція компанії визнана найбільш вигідною серед інших, повідомляє прес-служба корпорації “Богдан”.

Крім самої техніки вона також включає комплект запчастин та інструментів, витратні матеріали, обладнання для обслуговування тролейбусів й супутні послуги.

«Примітно, що великогабаритні тролейбуси «Богдан» укомплектовані двигунами харківського заводу «Електроважмаш». Тож по суті місто проінвестувало і у власне місцеве виробництво, оновивши муніципальний автопарк», – зазначив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.

Тролейбуси моделі Т70117 – пасажиромісткість 105 осіб. 34 місця у їхніх салонах передбачені для сидіння. Ннизькопідлогові тролейбуси є зручними для всіх категорій населення, в тому числі й маломобільних груп – людей з інвалідністю, пасажирів із дітьми, літніх осіб.

В рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів ЄБРР, сучасні автобуси та тролейбуси виробництва луцького ДП «Автоскладальний завод №1» минулоріч поїхали до Івано-Франківська, Сум, Херсона та Кременчука. А на початку 2019 року 55 надвеликих тролейбусів «Богдан Т90117» замовив Київ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *