Екіпаж ДП “Антонов”виконав в Індії видовищний демонстраційний політ на Ан132D (відео)


20 лютого розпочав роботу міжнародний аерокосмічний салон AeroIndia – 2019.  Повідомляють у ДП “Антонов”.
Серед низки сучасних програм ДП “АНТОНОВ” представив на виставці Ан132D – демонстратор перспективного легкого багатоцільового літака Ан-132.


20 лютого на міжнародному аерокосмічному салоні AeroIndia – 2019 екіпаж ДП “АНТОНОВ” у складі: командир – льотчик-випробувач Богдан Загорулько, другий пілот – льотчик-випробувач Віктор Гончаров, провідний інженер з льотних випробувань Володимир Нестеренко виконав видовищний демонстраційний політ.
Серед фігур вищого пілотажу були три бочки, гірки та, так звана, “афганська посадка” – посадка по крутій глісаді. Було показано високі маневрені характеристики Ан-132, які особливо важливі при експлуатації літака в умовах високогір’я, – йдеться в повідомленні.

Довідка

Ан-132 — українсько-саудівський легкий транспортний літак.

Літак створений як багатоцільовий сухопутний всеаеродромний близько- та середньомагістральний двомоторний турбогвинтовий однофюзеляжний дозвуковий легкий транспортний моно-високоплан нормальної схеми 3-го класу.

Особливістю літака є його пристосованість до експлуатації у різноманітних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних та непідготовлених аеродромах.

Виокремленою рисою легкого транспортного літака Ан-132 є можливість його експлуатації із піщаних злітно-посадкових смуг.

Експлуатація літака в транспортному варіанті, передбачає повну автономність при базуванні на слабко- та не підготовлених аеродромах завдяки вбудованому комплексу завантаження/розвантаження та із застосуванням допоміжної силової установки.

Ан-132 також може виконувати повітряне десантування вантажів на парашутних платформах та парашутистів, перевозити людей, транспортувати хворих та поранених в умовах надзвичайних ситуацій.

Ан-132D – перший літак КБ «Антонова» без російських комплектуючих, проте з канадськими двигунами і французькою авіонікою. У березні 2017 року в небо піднявся літак-демонстратор.

Новий український літак Ан-132D продемонстрував вищий пілотаж на міжнародному аерокосмічному салоні AeroIndia-2019

Новий український літак Ан-132D продемонстрував вищий пілотаж на міжнародному аерокосмічному салоні AeroIndia-2019 20 лютого на міжнародному аерокосмічному салоні AeroIndia – 2019 екіпаж ДП "АНТОНОВ" у складі: командир – льотчик-випробувач Богдан Загорулько, другий пілот – льотчик-випробувач Віктор Гончаров, провідний інженер з льотних випробувань Володимир Нестеренко виконав видовищний демонстраційний політ, який підтвердив високі маневрені характеристики перспективного багатоцільового транспортного літака Ан-132D.ℹ Ан-132D – українсько-саудівський легкий транспортний літак.Літак створений як багатоцільовий сухопутний всеаеродромний близько- та середньомагістральний двомоторний турбогвинтовий однофюзеляжний дозвуковий легкий транспортний моно-високоплан нормальної схеми 3-го класу.Особливістю літака є його пристосованість до експлуатації у різноманітних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних та непідготовлених аеродромах.Ан-132D перший літак КБ «Антонова» без російських комплектуючих – проведене повне імпортозаміщення всіх російських деталей.Розробка літака розпочалася в 2015 році, а перший політ літак здіснив 31 березня 2017 року.

Posted by Ukraine Now on Wednesday, February 20, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.